Disyorkan, 2020

Pilihan Editor

Storytel Lets You Experience Novel Klasik Seperti Tidak Pernah Sebelum

Storytel adalah perkhidmatan audiobook yang menyediakan pengguna dengan akses tanpa had ke buku audio untuk pelan langganan bulanan berbayar. Apa yang menantang Storytel dari perkhidmatan lain itu adalah hakikat bahawa ia menyediakan banyak kandungan serantau untuk negara-negara yang ia beroperasi. Bagi pengguna India apa yang dimaksudkan adalah bukan sahaja mereka dapat mengambil novel popular dari penulis asing, tetapi mereka juga akan mendapat akses kepada beribu-ribu novel berkualiti dari pengarang India, sesuatu yang tidak dapat dilakukan sebelum ini. Selain menikmati novel klasik dalam bahasa Inggeris, pelanggan Storytel juga boleh mendapat akses kepada novel klasik dalam bahasa Hindi dan Marathi. Dalam artikel ini, kita akan melihat katalog Storytel untuk melihat bagaimana perkhidmatan memperkenalkan semula novel atau klasik kepada para pelanggannya.

Dapatkan Touch dengan Classics dengan Storytel

Saya tidak tahu mengenai anda tetapi apabila saya bosan, lebih kerap daripada tidak, saya gagal kembali ke fiksyen klasik kegemaran saya iaitu Pengembaraan Sherlock Holmes oleh Sir Arthur Conan Doyle. Saya lebih suka membaca daripada mencari buku baru. Walaupun saya faham bahawa ia tidak akan berlaku dengan semua orang, tiada siapa yang boleh menafikan hakikat bahawa kadang-kadang ingkar kembali kepada klasik adalah lebih baik daripada membaca novel baru. Itulah sebabnya saya suka Storytel begitu banyak kerana perkhidmatan itu membawa satu ton novel klasik yang boleh dinikmati, juga dalam bahasa Inggeris, Hindi, dan bahasa Marathi.

Katalog Klasik di Storytel

Seperti yang dinyatakan sebelum ini, Storytel menawarkan katalog besar novel klasik dalam bahasa Hindi, Bahasa Inggeris, dan Marathi. Walaupun anda boleh menyemak keseluruhan katalog di sini, berikut adalah beberapa tajuk klasik saya yang paling terkenal yang akan anda temui di Storytel. Bagi pencinta Novel Klasik Inggeris, selain membawa novel kegemaran saya, Pengembaraan Sherlock Holmes, Storytel juga membawa tajuk popular lain seperti Pride and Prejudice, Pelakon Tragik, Utopia, Adventures Alice in Wonderland, The Iliad, Frankenstein, dan banyak lagi. Apabila menyentuh tajuk Hindi dan Marathi, Storytel memberikan anda akses kepada Novel termasuk Nirmala, Nadi Ka Dweep, Devdas, Gora, Chhava Prakaran, Mahananda, Patung Babu Filmstar, dan banyak lagi.

Harry Potter Datang ke Storytel

Salah satu perkara mengenai Storytel yang paling saya teruja ialah hakikat bahawa ia membawa versi audiobook siri Harry Potter ke India. Hakikat bahawa kebanyakan kita membesar dengan cerita-cerita yang mengejutkan lelaki JK Rowling membuat siri Harry Potter menjadi klasik bagi kita. Saya tidak dapat memberitahu anda betapa gembiranya saya. Saya telah membaca semua novel Harry Potter, menyaksikan semua filem, dan kini sudah tiba masanya untuk menikmati versi audio buku-buku yang telah diriwayatkan oleh Stephen Fry . Stephen Fry mempunyai suara yang luar biasa dan saya peminat besar karyanya.

Fakta bahawa Storytel mampu membawa semua tujuh buku asal Harry Potter untuk kita dengar adalah hanya hebat. Pada masa menulis artikel ini, saya sudah berada di tengah-tengah buku 2 siri ini, iaitu Harry Potter dan Dewan Rahsia, dan saya mesti memberitahu anda bahawa saya menyukainya. Maksud saya, jika anda peminat audiobook, buku audio Harry Potter dengan cerita Stephen Fry bercampur dengan kesan audio untuk membuat pengalaman mendengar yang hebat.

Ketahui Semula Klasik Dengan Storytel

Sama ada anda seorang yang hidup dan mati oleh kesusasteraan klasik atau seseorang yang meninjau genre sekali-sekala, Storytel telah mendapat banyak pilihan novel klasik dalam bahasa Inggeris, Hindi, dan bahasa Marathi untuk dipilih. Sekiranya anda suka novel klasik, berikan perkhidmatan ini dan beritahu kami jika anda suka atau tidak dengan menulis di bahagian komen di bawah.

Cuba Storytel Percuma selama 30 Hari

Top